1/3 DOMU W OKOLICY GIŻYCKA / REZERWACJA

cena : 229.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  1/3 budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 79,89m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 863m2.

LOKALIZACJA:  miejscowość Kożuchy Małe  w województwie warmińsko – mazurskim w powiecie giżyckim w gminie Giżycko.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny jest częściowo podpiwniczonym budynkiem parterowym z poddaszem użytkowym, wykonanym z cegły z dachem dwuspadowym o konstrukcji  drewnianej pokrytym blacho dachówką.

MEDIA:  wodociąg gminny,  kanalizacja gminna,  instalacja energetyczna, gaz butlowy

OGRZEWANIE: Ogrzewanie olejowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości w kwocie 646,00 zł ( budynek mieszkalny, garaż, budynek gospodarczy, działka), podatek od nieruchomości za działkę stanowiącą współwłasność w kwocie 216,00 zł.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Własność  z założoną Księgą Wieczystą

Dom jest parterowym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym. Parter domu składa się z trzech pokoi, kuchni wyposażonej w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD, łazienki, wc, przedpokoju oraz kotłowni. Poddasze posiada otwartą przestrzeń z możliwością zrobienia odrębnego mieszkania składającego się z  dwóch pokoi z aneksem kuchennym i łazienką oraz odrębnym wejściem od szczytu budynku lub połączenia z parterem i utworzenia dwupoziomowego mieszkania. Do budynku mieszkalnego przynależy, piwnica, garaż, budynek gospodarczy,  działka o powierzchni 863m2 na, której usytuowany  jest budynek mieszkalny, budynki gospodarcze i garaże oraz  działka stanowiąca współwłasność o powierzchni 160m2. Miejscowość w której znajduje się nieruchomość położona jest w odległości ok. 6 km od Giżycka.

Nieruchomość  położona w cichej i przyjaznej miejscowości  z dala od zgiełku i hałasu z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury.

Możliwa zamiana nieruchomości na dwupokojowe mieszkanie w Giżycku do I piętra.

 

Zapraszamy do obejrzenia

 

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.