BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE PO REMONCIE / PIERWSZE PIĘTRO

cena : 347.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,84m2  położone na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Struga.

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Mieszkanie znajduje się w wielorodzinnym dwukondygnacyjnym budynku wykonanym z cegły z dachem dwuspadowym o konstrukcji  drewnianej, pokrytym  dachówką.

MEDIA:  kanalizacja miejska, wodociąg miejski, instalacja energetyczna, gaz ziemny,

OGRZEWANIE: Gazowe  własne, ogrzewanie podłogowe w łazience.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą zimną wodę, energię, gaz, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Własnościowe z założoną Księgą Wieczystą

Dodatkowe Informacje:

Przestronne i widne mieszkanie po kapitalnym remoncie, składające się z trzech pokoi, kuchni, widnej łazienki i korytarza. Stolarka okienna: okna PCV. Ściany zostały wygładzone i pomalowane w neutralnych kolorach. Kuchnia wyposażona w meble wykonane pod zabudowę i sprzęt AGD. Podłogi w pokojach zostały pokryte panelami PCV, w kuchni, korytarzu i łazience położono terakotę i glazurę.  Do mieszkania przynależy także udział w ¼ części wspólnej oraz dwie piwnice. Nieruchomość położona jest w okolicy Kanału Łuczańskiego. W najbliższej okolicy nieruchomości  znajdują się, ośrodki wypoczynkowe, sklep spożywczy, kościół, szkoła podstawowa, przychodnia zdrowia, komunikacja miejska, apteka, poczta.

Nieruchomość godna polecenia położona w cichej i przyjaznej części miasta z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury.

 

Zapraszamy do obejrzenia

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.