BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM I OGRÓDKIEM / REZERWACJA

cena : 350.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 106,12m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Nowowiejska

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z pięciu pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny, dwufunkcyjny piec gazowy

OGRZEWANIE:  własne gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  opłaty za wywóz nieczystości, miesięczne opłaty za energię, gaz  i wodę według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona Własność z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie posiadające komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Lokal mieszkalny wymaga odświeżenia. Mieszkanie posiada salon, garderobę,  3 sypialnie w tym jedna z łazienką, kuchnię z wyjściem na balkon, łazienkę z wc i korytarz. Stolarka okienna: okna PCV. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. Kuchnia jest wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar oraz jest w niej umieszczony piec gazowy do ogrzania w sezonie grzewczym mieszkania i podgrzania wody. W pokojach na podłodze zostały położone panele PCV, natomiast w kuchni łazience oraz korytarzu terakota i glazura. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, plac zabaw dla dzieci, poczta, urzędy, kościół.  Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 20,00m2, ogródek o powierzchni ok. 503,66m2, murowany garaż o powierzchni 25,80m2 oraz udział w części wspólnej gruntu pod budynkiem i budynku z którego lokal został wydzielony.

Zapraszamy do obejrzenia.

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.