BUDYNEK MIESZKALNO – USŁUGOWY

cena : 449.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalno – usługowy w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 742m2 położony na działce o powierzchni 2021m2 .

LOKALIZACJA:  Radziszewo, gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalno – usługowy, parterowy w całości podpiwniczony, wykonany z pustaka, dach płaski pokryty papą.

MEDIA:  wodociąg gminny, kanalizacja gminna,  instalacja energetyczna,

OGRZEWANIE: Ogrzewanie gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Dwukondygnacyjny murowany budynek mieszkalno – usługowy w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 742m2. Budynek składa się z 17 pomieszczeń na parterze oraz 11 pomieszczeń na piętrze. Stan techniczny: do remontu. Stolarka okienna: okna PCV, wysokość pomieszczeń: ok. 2,7m. Pierwotnie budynek pełnił funkcję administracyjno – biurową. Możliwość przekształcenia budynku na pensjonat, dom opieki społecznej lub w niezależne lokale mieszkalne. W najbliższej okolicy  nieruchomości znajdują się liczne tereny zielone oraz niska zabudowa mieszkalna. Miejscowość położona jest w północno-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, około 18 km na południowy-zachód od Pozezdrza.

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.