BUDYNEK MIESZKALNY

cena : 249.000,00 zł
DSCN3475

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Parterowy budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni  400m2 położony na działce o powierzchni 523m2.

LOKALIZACJA: Pozezdrze

CHARAKTERYSTYKA: Parterowy budynek mieszkalny, zbudowany z cegły, dach konstrukcji drewnianej pokryty dachówką  składa się z 4  pomieszczeń na parterze budynku i poddasza użytkowego.

MEDIA:  Wodociąg gminny, kanalizacja gminny, prąd.

OGRZEWANIE:  własne

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: miesięczne rachunki za wywóz nieczystości,  prąd ,wodę  i  roczny podatek od nieruchomości.

STAN PRAWNY: Wyodrębniona Własność z Księgą Wieczystą.

Dodatkowe Informacje:

Parterowy budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym, wymagający kapitalnego remontu, położony na działce o powierzchni 523m2 z dostępem do drogi publicznej przez działkę będącą własnością Gminy Pozezdrze. Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego południowo – środkowego fragmentu miejscowości Pozezdrze, gm. Pozezdrze nieruchomość położona jest na terenie, który ma przeznaczenie: 5MW – tereny z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, dopuszcza się realizację: budynków mieszkalnych wielorodzinnych, modernizacji i przebudowy istniejących budynków, obiektów usługowych, terenów zieleni z urządzeniami sportowymi i placami zabaw, budynków gospodarczych, w tym garaży, dróg dojazdowych, parkingów, sieci i urządzeń infrastruktury technicznej niezbędnych dla obsługi terenu.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.