BUDYNEK USŁUGOWO – MIESZKALNY NA SPRZEDAŻ W POBLIŻU JEZIORA

cena : 2.200,000,00 zł
DSCN6457

Wolnostojący budynek usługowo – mieszkalny oddany do użytku w 2007 r., położony na zagospodarowanej działce o łącznej powierzchni 2930m2 w Giżycku przy ul. Myśliwskiej w pobliżu  jeziora Niegocin.

 

Budynek posiada konstrukcję murowaną z wykonaną termoizolacją, jest podpiwniczony,  fundament został wylany z betonu. Zadaszenie budynku zostało wykonane z dachówki.

 

Piwnicę  budynku tworzy 11 pomieszczeń:  kuchnia z pełnym wyposażeniem i sprzętem do gotowania, kotłownia, łazienka dla personelu, magazyn suchy, chłodnia ze sprzętem, magazyn zasobów, przygotowalnia, zmywak, biuro/pomieszczenie socjalne, pomieszczenie prywatne i korytarz

Parter budynku tworzy 3 pomieszczenia : Sala bankietowa, holl z recepcją z wyjściem na taras , toalety dla gości,

Pierwsze piętro budynku tworzy 13 pokoi:  10 pokoi z łazienką dla gości, 3 pokoje z łazienką do użytku prywatnego oraz  holl z kominkiem.

Poddasze do własnej aranżacji.

 

MEDIA: Wodociąg, linia energetyczna, linia telefoniczna, kanalizacja, gaz butlowy, klimatyzacja

OGRZEWANIE : C.O na pellet,

OGRODZENIE: Siatka, drewniane

DOJAZD:  Droga asfaltowa,

STAN PRAWNY:  Własnościowe z założoną Księgą Wieczystą

Metraż Budynku:

Powierzchnia Użytkowa 794,28m2, Powierzchnia Usługowa 685,93m2, Powierzchnia Mieszkalna 108,35m2,  Powierzchnia Piwnicy 259,94m2, Powierzchnia Poddasza 224,15m2, Kubatura Budynku 4831,70m2.

 

Budynek Usługowo – Mieszkalny został przystosowany do prowadzenia działalności gastronomiczno – hotelarskiej. Kuchnia znajdująca się na niskim parterze posiada pełne wyposażenie gastronomiczne, sprzęt AGD (dwa piece konwekcyjne, dwie windy gastronomiczne, 6 kompletów zastawy stołowej), meble gościnne. Na parterze znajduje się klimatyzowana sala bankietowa dla gości oraz holl z recepcją i wyjściem na taras. Piętro posiada 13 pokoi z łazienką i holl z kominkiem. Posesja stanowi teren zamknięty, został on zagospodarowany i rosną na nim drzewa oraz krzewy ozdobne. Do posesji przynależy, także     parking wyłożony kostką brukową.  Działka wokół budynku mieszkalnego została ogrodzona częściowo siatką , a częściowo ogrodzeniem drewnianym. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu.

Z uwagi na położenie Nieruchomość można wykorzystać w celu agroturystycznym np. Pensjonat, bowiem  posiada ona znakomitą  lokalizację, w pobliżu budynku ok. 300 m położone jest jezioro Niegocin z portem Eko Marina dla sprzętu pływającego oraz Tawerna Biały Szkwał, plaża miejska, Twierdza Boyen dla uwielbiających ciszę las w pobliżu. W najbliższej okolicy, nieruchomości znajdują się także sklepy spożywcze, poczta, przychodnia zdrowia oraz kanał łuczański. Giżycko jako kraina wielkich jezior mazurskich to miejscowość godna uwagi położona na przesmyku pomiędzy Jeziorem Kisajno, a Jeziorem Niegocin.

 

Zapraszamy do obejrzenia.

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Pomagamy klientom ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu. !!!