CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE / PIERWSZE PIĘTRO

cena : 289.000,00 zł
DSCN3273

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,90m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Wodociągowa

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, wc  oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,  gaz ziemny

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości 468,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, gaz w ryczałcie), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i wodę według zużycia.

STAN PRAWNY:  Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez Księgi Wieczystej

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne i ustawne mieszkanie z dogodną lokalizacją usytuowane w pobliżu centrum miasta. Lokal mieszkalny wymaga remontu. Stolarka okienna: okna drewniane. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, szkoły średnie, urzędy, poczta, apteka, kościół, przychodnia zdrowia, boisko orlik, lodowisko. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz strefa zieleni. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny został w 2012r  poddany termomodernizacji. Do mieszkania przynależy, także piwnica.

 

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.