CZTEROPOKOJOWE MIESZKANIE W OKOLICY CENTRUM

cena : 239.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  czteropokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 57,90m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Osiedle XXX- lecia Wolnych Wyborów

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na czwartym piętrze wielo mieszkaniowego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Spółdzielnia  Mieszkaniowa Mamry .

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE:  miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 430,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, gaz w ryczałcie), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię  i wodę według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Spółdzielcze Własnościowe Prawo do lokalu mieszkalnego bez  założonej Księgi Wieczystej

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie posiadające komfortowy układ wnętrza z jednym przejściowym pokojem z możliwością połączenia i stworzenia przestronnego i ustawnego salonu z wyjściem na balkon. Lokal mieszkalny wymaga remontu. Mieszkanie posiada cztery pokoje, kuchnię, łazienkę, wc i korytarz. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, przedszkole, apteka, przychodnia, plac zabaw dla dzieci. W pobliżu budynku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców budynku. Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 2,90m2.

Zapraszamy do obejrzenia.

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.