DOM NA MAZURACH DO CZĘŚCIOWEGO WYKOŃCZENIA

cena : 700.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 116,14m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 724m2 .

LOKALIZACJA:  Ryn Kolonia.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny, wykonany z pustaka z dwuspadowym dachem o konstrukcji  drewnianej pokrytym papą, .

MEDIA:  wodociąg gminny, kanalizacja gminna,  instalacja energetyczna,

OGRZEWANIE: Ogrzewanie na Pellet oraz  kominek .

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, wodę, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa, ok. 900m drogi żwirowej

STAN PRAWNY:  Własność  z założoną Księgą Wieczystą

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w północno – wschodniej części Polski na mazurach w mieście Ryn na obszarze historycznej Galindii pomiędzy dwoma jeziorami: Ryńskim i Ołów. Dom jest parterowym budynkiem mieszkalnym, wykonanym z pustaka,  został dwa lata temu oddany do użytku,  składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, wyposażonym w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD i wyjściem na przestronny taras, dwóch sypialni, dwóch łazienek, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego oraz wiatrołapu. Pomieszczenie gospodarcze, jedna łazienka i  jedna sypialnia wymaga wykończenia.  Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Do budynku mieszkalnego przynależy garaż o łącznej powierzchni ok. 26m2 usytuowany w bryle budynku oraz kotłownia. Teren posesji nie posiada ogrodzenia. Atrakcjami turystycznymi Rynu są: pokrzyżacki zamek, który został wzniesiony około 1377 r., wiatrak typu holenderskiego z drugiej połowy XIX w, promenada z przystanią Ekomarina nad jeziorem Ryńskim oraz plaża i ścieżka spacerowo – rekreacyjna o długości 4250m okalająca jezioro Ołów.

 

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.