DOM W OKOLICY CENTRUM Z GARAŻEM

cena : 550.000,00 zł
DSCN3379

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom wolnostojący o powierzchni 110m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 410m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Sikorskiego.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny jest w całości podpiwniczony, wykonany z pustaka z płaskim dachem o konstrukcji  drewnianej pokrytym papą.

MEDIA:  wodociąg miejski, kanalizacja miejska,  instalacja energetyczna, gaz ziemny

OGRZEWANIE: Ogrzewanie na węgiel i drewno, kominkowe oraz gazowe.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Własność  z założoną Księgą Wieczystą

Dom jest trzykondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym w całości podpiwniczonym, wykonanym z pustaka. Parter domu składa się z przestronnego salonu z kominkiem, którym można ogrzać również pokoje na piętrze, kuchni wyposażonej w zabudowę kuchenną, toalety, przedpokoju oraz wiatrołapu. Poddasze stanowią trzy sypialnie w tym jedna z wyjściem na taras, łazienka, toaleta oraz holl z wyjściem na balkon. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Do budynku mieszkalnego przynależy garaż o łącznej powierzchni ok. 20m2 usytuowany w bryle budynku. Teren posesji został ogrodzony i zagospodarowany drzewkami owocowymi oraz ozdobnymi krzewami. W najbliższej okolicy znajdują się liczne placówki handlowo – usługowe, szkoła podstawowa, szkoła średnia, basen, kanał Giżycki.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.