DOM W OKOLICY KANAŁU ŁUCZAŃSKIEGO

cena : 450.000,00 zł
DSCN0762

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej110m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 900m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Myśliwska

CHARAKTERYSTYKA:  Budynek mieszkalny jest dwukondygnacyjnym budynkiem  wykonanym z pustaka z dachem płaskim o konstrukcji drewnianej, pokryty papą. Dom jest   w całości  podpiwniczony.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:

Parter: salon, sypialnia,  kuchnia, łazienka z wc , korytarz, wiatrołap, i zejście do piwnicy.

Piętro: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, korytarz z wyjściem na balkon,

 

MEDIA: kanalizacja miejska,  wodociąg gminny,  instalacja energetyczna, gaz butlowy

OGRZEWANIE: Centralne Ogrzewanie na węgiel lub drewno

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą zimną wodę, energię, gaz, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości w wysokości ok. 800 zł rocznie

DOJAZD:  Droga asfaltowa,

STAN PRAWNY:  Własnościowe z założoną Księgą Wieczystą

Budynek mieszkalny jest dwukondygnacyjnym domem, został on wykonany z pustaka w latach 90 – tych. Wnętrze domu jest przestronne i widne, częściowo wyremontowane.  Stolarka okienna: okna PCV wymienione w 2005r na piętrze, na parterze okna drewniane do wymiany. Dom jest w całości podpiwniczony. Piętro budynku zostało wyremontowane w 2005r. Podczas remontu wygładzono ściany i pomalowano farbą, podłogi w pokojach i korytarzu zostały pokryte panelami PCV, w łazience i kuchni położono terakotę i glazurę. Kuchnia została wyposażona w meble zrobione na wymiar. Parter budynku wymaga remontu. Do budynku przynależy także działka na, której jest posadowiony budynek oraz wygospodarowany teren do odpoczynku, piwnica i  budynek gospodarczy  o powierzchni ok 80m2, który można przeznaczyć do rozwinięcia działalności gospodarczej. Teren dookoła posesji został ogrodzony. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu kanału Łuczańskiego i Twierdzy Boyen. W najbliższej okolicy nieruchomości znajduje się sklep spożywczy, przystanek autobusowy, szkoła, przychodnia, kościół, poczta oraz ośrodki wypoczynkowe, Port COS, Port Neptun Club, Port Royal.

Nieruchomość godna polecenia położona w cichej i przyjaznej lokalizacji, z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury oraz możliwością wykorzystania jej do rozwinięcia działalności agroturystycznej lub działalności gospodarczej.

 

Zapraszamy do obejrzenia

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.