DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W OKOLICY KANAŁU ŁUCZAŃSKIEGO

cena : 545.000,00 zł
DSCN0605

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom  w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 180,15m2, powierzchnia całkowita 200m położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 575m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Orlicz Dreszera

CHARAKTERYSTYKA:  Budynek mieszkalny jest trzykondygnacyjnym budynkiem  wykonanym z pustaka z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej, pokryty  blacho dachówką. Dom jest  podpiwniczony.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:

Parter: salon z wyjściem na taras, sypialnia,  kuchnia, łazienka, toaleta , korytarz, wiatrołap, i zejście do piwnicy.

Pietro: 3 sypialnie, łazienka, wc, korytarz,

II Piętro: 3sypialnie, łazienka, wc, korytarz

MEDIA: kanalizacja miejska,  wodociąg gminny,  instalacja energetyczna, gaz ziemny

OGRZEWANIE: Centralne Ogrzewanie na węgiel lub drewno i ogrzewanie gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą zimną wodę, energię, gaz, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości

DOJAZD:  Droga asfaltowa,

STAN PRAWNY:  Własnościowe z założoną Księgą Wieczystą

Budynek mieszkalny jest trzykondygnacyjnym domem ze strychem, został on wykonany z pustaka w latach 70 – tych. Dach pokryto blacho dachówką w 2007r. Wnętrze domu jest przestronne i widne.  Stolarka okienna: okna PCV wymienione w 2008r. Dom jest częściowo podpiwniczony. W każdym pokoju podłogi zostały wykonane z drewna, w korytarzu, łazienkach, wc i kuchni położono terakotę i glazurę. Do budynku przynależy także działka na, której jest posadowiony budynek oraz wygospodarowany teren do odpoczynku, piwnica i  garaż o powierzchni ok 20m2, który znajduje się pod budynkiem. Teren dookoła posesji został ogrodzony. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu kanału Łuczańskiego i Twierdzy Boyen. W najbliższej okolicy nieruchomości znajduje się sklep spożywczy, przystanek autobusowy, szkoła, przychodnia, kościół, poczta oraz ośrodki wypoczynkowe.

Nieruchomość godna polecenia położona w cichej i przyjaznej lokalizacji, z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury oraz możliwością wykorzystania jej do rozwinięcia działalności agroturystycznej.

 

Zapraszamy do obejrzenia

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.