Dom w okolicy Lasu i Jeziora Na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

cena : 870.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 126,00m2 położony na działce o łącznej powierzchni 1187m2 .

LOKALIZACJA:  Jagodne Wielkie, gmina Miłki, powiat giżycki, województwo Warmińsko – Mazurski.

MEDIA:  wodociąg gminny, kanalizacja gminna,  instalacja energetyczna.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, wodę, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

STAN WYKOŃCZENIA:  Stan Surowy zamknięty do wykończenia.

DANE GABARYTOWE:

Powierzchnia zabudowy: 135,3 m2         Powierzchnia Całkowita: 140,7 m2

Kubatura: 509,0 m2                                       Powierzchnia Użytkowa: 126 m2

 

Dodatkowe Informacje:

Budynek mieszkalny jednorodzinny jest obiektem wolnostojącym z dwiema kondygnacjami nadziemnymi; parter i poddasze użytkowe, nie podpiwniczony z wbudowanym w bryle budynku garażem. Rok budowy 2008 r. Przykryty dachem wielospadowym na bazie czterospadowego o kącie nachylenia dachu 40°. Konstrukcja drewniana, płatwiowo – krokwiowa. Pokrycie dachu blacho dachówka.  Parter domu składa się z salonu z wyjściem na taras, otwartej  kuchni połączonej z jadalnią, łazienki, korytarza oraz wiatrołapu. Poddasze domu  tworzą trzy pokoje, łazienka oraz korytarz. Stolarka okienna: okna PCV.  Teren posesji został ogrodzony, ogrodzenie wykonane z elementów stalowych i siatki. Budynek nie został jeszcze oddany do użytku.

Oferowana nieruchomość położona jest w północno – wschodniej części województwa Warmińsko – Mazurskiego, na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, na wschodnim brzegu jeziora Jagodne, 10 km na zachód od Miłek i 18 km na południe od Giżycka, idealne miejsce na odpoczynek dla miłośników przyrody i żeglarstwa. W oddalonej o niespełna 4 km miejscowości Rydzewo latem można skorzystać z  kursujących statków Żeglugi Mazurskiej (rejsy  z Giżycka i Mikołajek), lub zacumować łodzią w porcie: Marina Lester Club, Marina pod Czarnym Łabędziem, Port Rydzewo i Przystani Żeglarskiej.

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.