DOM W STYLU RUSTYKALNYM W HISZPANII

cena : 225.000,00 €
IMGP5637

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Wolnostojący dom parterowy o powierzchni użytkowej 130m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 230m2

LOKALIZACJA: Hiszpania. Miejscowość Casavieja w prowincji Avila we wspólnocie autonomicznej Kastylia i León  .

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny wybudowany w 2009r z kamienia. Wnętrze  posiada trzy sypialnie, 2 łazienki i salon połączony z kuchnią. Dach został pokryty dachówką.

MEDIA:  wodociąg gminny,  instalacja energetyczna, kanalizacja,

OGRZEWANIE: Elektryczne, kominek

STOLARKA OKIENNA:  Okna drewniane.  

LICZBA POKOI:  4

STAN PRAWNY:  Własnościowe z założoną Księgą Wieczystą.

 

Dodatkowe Informacje:

Nieruchomość położona około 130 km na zachód od Madrytu w przepięknej dolinie Valle del Tietar u podnóża południowego zbocza Sierra de Gredos skąd niedaleko do wspaniałych grzybnych borowikowych lasów Puerto del Pico. W pobliżu dwa piękne jeziora.  Dom został zbudowany w 2009r w stylu rustykalnym z materiałów najwyższej jakości. Główną część parteru zajmuje przestronny i jasny salon wyposażony w kominek i klimatyzator połączony z kuchnią z wygodnym i bezpośrednim wyjściem na zadaszony taras, który jest otoczony murem wykonanym ze starych i omszałych kamieni. Kominek znajdujący się w salonie i możliwość bezpośredniego wyjścia na taras ogrodowy, przyczynią się do miłego spędzenia wolnego czasu i podziwiania pięknego krajobrazu. Funkcjonalny i ciekawie zaaranżowany budynek mieszkalny, który w udany sposób łączy tradycyjną rolę rodzinnego domu z miejscem do odpoczynku.

Hiszpania to nie tylko historyczne zabytki i słoneczne plaże, to również unikatowa roślinność, dzikie zwierzęta i piękne naturalne krajobrazy. Wysokie góry, lasy iglaste i liściaste, mokradła, czy też interesujące gatunki fauny i flory, które można podziwiać w 15 parkach narodowych.

 

Nieruchomość godna polecenia.

 

Chcesz zainwestować pieniądze, zakupić nieruchomość w Europie Południowej na półwyspie Iberyjskim to oferta dla Ciebie.

 

Zapraszamy do obejrzenia i współpracy.

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.