DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

cena : 120.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 60 m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 4800 m2.

LOKALIZACJA:  miejscowość Konopki Wielkie, gmina Miłki, powiat giżycki, województwo warmińsko – mazurskie

CHARAKTERYSTYKA:  Budynek mieszkalny jest parterowym budynkiem z poddaszem użytkowym wykonanym z cegły z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką. Dom jest częściowo  podpiwniczony.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:

Parter: 2 pokoje,  kuchnia, korytarz, wiatrołap.

MEDIA: szambo,  wodociąg gminny,  instalacja energetyczna, gaz butlowy

OGRZEWANIE: Centralne Ogrzewanie na węgiel lub drewno

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą zimną wodę, energię, gaz, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa,

STAN PRAWNY:  Własnościowe z założoną Księgą Wieczystą

Budynek mieszkalny jest parterowym domem z poddaszem użytkowym. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Budynek wymaga remontu. Do budynku przynależy także działka o powierzchni 0,48 ha na, której jest posadowiony budynek, budynki gospodarcze oraz . Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu jeziora i plaży. Wieś położona jest nad jeziorem Ublik Wielki z obowiązującą strefą ciszy, około 19 km od Giżycka na trasie Giżycko – Orzysz. W najbliższej okolicy nieruchomości znajduje się sklep spożywczy, przystanek autobusowy,  oraz ośrodki wypoczynkowe.

 

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.