1/3 DOMU W OKOLICY WĘGORZEWA

cena : 65.000,00 zł
DSCN0563

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  1/3 domu  o powierzchni użytkowej 70m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 600m2.

LOKALIZACJA:  miejscowość Budry Kolonia gm. Budry, powiat Węgorzewski województwo warmińsko – mazurskie

CHARAKTERYSTYKA:  Budynek mieszkalny jest parterowym budynkiem z poddaszem użytkowym, wykonanym z cegły z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej, pokryty   dachówką. Dom jest ocieplony i niepodpiwniczony.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:

Parter: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z toaletą , korytarz, wiatrołap.

Poddasze: 1 pokój i przestrzeń do zagospodarowania

MEDIA: szambo,  wodociąg gminny,  instalacja energetyczna, gaz butlowy

OGRZEWANIE: Centralne Ogrzewanie na węgiel lub drewno

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą zimną wodę, energię, gaz, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości

DOJAZD:  Asfaltowa , 300m drogi utwardzonej

STAN PRAWNY:  Własność z założoną Księgą Wieczystą

Budynek mieszkalny jest parterowym domem z poddaszem użytkowym, został on wykonany z cegły. Dach pokryto dachówką. Wnętrze domu jest przestronne i widne, wymaga remontu.   Dom nie posiada podpiwniczenia. Do budynku przynależy także działka o powierzchni 600m2 na, której jest posadowiony budynek oraz wygospodarowany teren do odpoczynku, oraz działka rolna o powierzchni 2200m2. Nieruchomość położona jest ok. 12 km na północny wschód od Węgorzewa tuż przy granicy z Rosją. W gminie Węgorzewo powstała ścieżka rowerowa Green Velo przecina granice z gminami Srokowo i Budry. Przebiega przez Stawki, Trygort (MOR nad jeziorem Przystań), Węgorzewo (nad Kanałem Młyńskim trasa łączy się z gminną ścieżką rowerową, przecina ulicę Armii Krajowej), Kalskie Nowiny. Szlak uzupełnia sieć węgorzewskich gminnych ścieżek rowerowych. Na trasie znajdują się MOR-y (miejsca obsługi rowerzystów), gdzie pod wiatą można odpocząć, usiąść przy ławie, na „parkingu” przypiąć rower.

Szlak Green Velo powstał w ramach projektu Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej. Pierwszy 28-kilometrowy odcinek oddano do użytku 22 czerwca 2015 r. w gminie Węgorzewo.

Nieruchomość godna polecenia położona w cichej i przyjaznej lokalizacji, z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury.

 

Zapraszamy do obejrzenia

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.