DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

cena : 590.000,00 zł
DSCF0463

 

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom  w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 197m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 407m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, Osiedle Wilanów ul. Sadowa

CHARAKTERYSTYKA:  Budynek mieszkalny jest budynkiem trzykondygnacyjnym z poddaszem użytkowym wykonanym z pustaka z dachem dwuspadowym o konstrukcji  drewnianej, pokryty  dachówką. Dom jest  podpiwniczony.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:

Parter: salon z wyjściem na taras, kuchnia, łazienka z toaletą, korytarz, wiatrołap.

Piętro:  Trzy pokoje, łazienka, garderoba, korytarz

Poddasze: Trzy pokoje z łazienką, korytarz i wspólna kuchnia

MEDIA: kanalizacja miejska,  wodociąg miejski,  instalacja energetyczna, gaz ziemny

OGRZEWANIE: Gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  Miesięczne opłaty za zużycie zimnej wody, energii, gazu, wywozu nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa,

STAN PRAWNY:  Własnościowe z założoną Księgą Wieczystą

Budynek mieszkalny jest domem piętrowym z nadbudowanym w 2000r. poddaszem użytkowym z oddzielną klatką schodową, został on wykonany z pustaka. Dach pokryto dachówką. Wnętrze domu jest przestronne, widne i w pełni przystosowane do wynajmu. Stolarka okienna: okna PCV. Dom jest w całości podpiwniczony. W piwnicy o powierzchni 103m2 zostały wydzielone pomieszczenia gospodarcze oraz kotłownia w, której zainstalowany jest dwufunkcyjny piec gazowy do ogrzania budynku i wody. Do budynku mieszkalnego przynależy również pomieszczenie z łazienką o powierzchni 12m2 przeznaczone na biuro, wiata o powierzchni 26m2 oraz garaż o powierzchni 28m2. Nieruchomość położona jest  na przyjaznym i cichym osiedlu w okolicy domków jednorodzinnych. W najbliższej okolicy nieruchomości znajduje się sklep spożywczy, przystanek autobusowy, szkoła, apteka oraz placówki handlowo – usługowe.

Nieruchomość godna polecenia położona w cichej i przyjaznej okolicy.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.