Dom Wolnostojący nad Jeziorem

cena : 739.000,00 zł
DSCN4705

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 124 m2 położony na działce o  powierzchni 885m2 oraz działka stanowiąca drogę dojazdową do budynku o powierzchni 243m2. Łączna powierzchnia działek 0,1128 ha.

LOKALIZACJA:  Jagodne Wielkie, gmina Miłki, powiat Giżycki, województwo Warmińsko – Mazurskie.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym,, wykonany z  cegły z dwuspadowym  dachem krytym dachówką.

MEDIA:  wodociąg gminny, kanalizacja gminna,  instalacja energetyczna,

OGRZEWANIE:  piec na pellet z możliwością palenia także drewnem

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, wodę, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Dom jest parterowym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym. Obecnie budynek mieszkalny pełni funkcję trzech niezależnych mieszkań z niezależnym wejściem w tym jedno w stanie surowym do wykończenia. Pierwszy lokal mieszkalny to dwupoziomowe mieszkanie, które tworzy na parterze salon z wyjściem na taras, sypialnia, kuchnia z jadalnią, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz korytarz, na poddaszu znajduje się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka. Drugi lokal mieszkalny tworzy salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz korytarz. W przypadku drugiego lokalu mieszkalnego można stworzyć również dwupoziomowe mieszkanie łącząc go z mieszkaniem, które położone jest na poddaszu, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki i wymaga wykończenia. Teren posesji został ogrodzony, ogrodzenie wykonane z elementów metalowych i siatki. Dojście do budynku i na teren posesji stanowi działka o powierzchni 243m2. Budynek został docieplony styropianem. Na terenie posesji znajdują się nasadzenia oraz ozdobne krzewy. Atutem nieruchomości jest jej położenie w  północno-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, na wschodnim brzegu Jeziora Jagodne, 10 km na zachód od Miłek i 18 km na południe od Giżycka, odległość do jeziora ok.200m.

 

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.