DOM WOLNOSTOJĄCY OSIEDLE WILANÓW GIŻYCKO

cena : 375.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 124,57m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 738m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Wiejska, Osiedle Wilanów.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny jest w całości podpiwniczonym budynkiem dwukondygnacyjnym wykonanym z pustaka z dachem płaskim pokrytym papą.

MEDIA:  wodociąg gminny,  kanalizacja,  instalacja energetyczna, gaz ziemny

OGRZEWANIE: Ogrzewanie na węgiel lub drewno

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości w kwocie 450 zł

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Własność  z założoną Księgą Wieczystą

Dom jest dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym wykonanym z pustaka w latach 70 – tych. Parter domu składa się z trzech pokoi, kuchni wyposażonej w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD, dwóch łazienek oraz przedpokoju. Poddasze składa się z trzech pokoi, łazienki i holu. Jeden pokój na poddaszu posiada wyjście na taras. Wnętrze domu jest przestronne i widne, wymaga odświeżenia. Stolarka okienna: okna PCV. W 2019r został przeprowadzony remont w pokojach na poddaszu oraz zostało zmienione zadaszenie budynku. Teren dookoła posesji posiada ogrodzenie z metalu i siatki. Do budynku mieszkalnego przynależy, piwnica o powierzchni 22,23m2  w której umieszczony jest kocioł grzewczy, garaż pod budynkiem o powierzchni 27,94m2 , budynek gospodarczy o powierzchni 35 m2, weranda oraz działka o łącznej powierzchni 738m2 na, której usytuowany jest budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy.  W najbliższej okolicy nieruchomości znajduje się osiedlowy sklep spożywczy, kościół, przedszkole, szkoła podstawowa.

Nieruchomość  położona na cichym i przyjaznym osiedlu  z dala od zgiełku i hałasu z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury.

 

Zapraszamy do obejrzenia

 

 

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.