DOM WOLNOSTOJĄCY OSIEDLE WILANÓW CENA DO NEGOCJACJI

cena : 270.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115,58m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 479m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko,  Osiedle Wilanów, ul. Wiejska

CHARAKTERYSTYKA:  Budynek mieszkalny jest parterowym budynkiem z poddaszem użytkowym, wykonanym z cegły z dachem skośnym  o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką. Dom jest  podpiwniczony.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:

Parter powierzchnia 64,74m2 : 3 pokoje,  kuchnia, łazienka, wc , korytarz, wiatrołap.

Poddasze powierzchnia 50,84m2 : 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc,  korytarz.

MEDIA: kanalizacja miejska,  wodociąg gminny,  instalacja energetyczna, gaz ziemny

OGRZEWANIE: Centralne Ogrzewanie na węgiel lub drewno

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą zimną wodę, energię, gaz, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa,

STAN PRAWNY:  Własnościowe z założoną Księgą Wieczystą

Budynek mieszkalny jest dwukondygnacyjnym domem wykonanym z cegły.  Wnętrze domu jest przestronne i widne.  Stolarka okienna: okna PCV. Dom jest podpiwniczony.  Budynek mieszkalny wymaga kapitalnego remontu. Do budynku przynależy także działka o powierzchni 479m2 na, której jest posadowiony dom oraz wygospodarowany teren do odpoczynku, piwnica składająca się z trzech pomieszczeń o łącznej powierzchni 29,23m2. Teren dookoła posesji został ogrodzony. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w niedalekiej odległości od miasta. W najbliższej okolicy nieruchomości znajduje się sklep spożywczy, przystanek autobusowy, szkoła, kościół, przedszkole.

Nieruchomość godna polecenia położona w cichej i przyjaznej lokalizacji, z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury.

 

Zapraszamy do obejrzenia

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.