DOM WOLNOSTOJĄCY W OKOLICY GIŻYCKA

cena : 450.000,00 zł
dom1

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 126m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1000m2.

LOKALIZACJA:  miejscowość Spytkowo w województwie warmińsko – mazurskim w powiecie giżyckim w gminie Giżycko.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny jest częściowo podpiwniczonym budynkiem parterowym z poddaszem użytkowym, wykonanym z cegły z dachem dwuspadowym o konstrukcji  drewnianej pokrytym dachówką.

MEDIA:  wodociąg gminny,  szambo,  instalacja energetyczna, gaz butlowy ( W 2020r przewidziane jest wykonanie przez gminę Giżycko, kanalizacji i doprowadzenia gazu ziemnego)

OGRZEWANIE: Ogrzewanie na węgiel lub drewno

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości w kwocie 263 zł

DOJAZD:  Droga asfaltowa DK63

STAN PRAWNY:  Własność  z założoną Księgą Wieczystą

Dom jest jednokondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym wykonanym częściowo z cegły, częściowo z pustaka z poddaszem użytkowym. Parter domu składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz  wyjściem na taras i ogród, sypialni, kuchni wyposażonej w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD, łazienki oraz przedpokoju. Poddasze składa się z trzech pokoi i holu. Wnętrze domu jest przestronne i widne, wymaga odświeżenia. Stolarka okienna: okna PCV. Budynek w 2001r został rozbudowany i obecnie powierzchnia użytkowa domu wynosi 126 m2, pierwotnie budynek przed rozbudową posiadał powierzchnię 60 m2. Podczas rozbudowy został dobudowany na parterze salon z wyjściem na taras i ogród, zostało zmienione zadaszenie budynku oraz wykonano ocieplenie budynku styropianem. Teren dookoła posesji posiada ogrodzenie z metalu. Do budynku mieszkalnego przynależy, piwnica w której umieszczony jest kocioł grzewczy, garaż pod budynkiem o powierzchni 35 m2, budynek gospodarczy o powierzchni 40 m2, budynek gospodarczy o powierzchni 60 m2 oraz działka o łącznej powierzchni 1000m2 na, której usytuowany jest budynek mieszkalny oraz budynki gospodarcze o powierzchni.  Miejscowość w której znajduje się nieruchomość położona jest w odległości ok. 6 km od Giżycka.

Nieruchomość  położona w cichej i przyjaznej miejscowości  z dala od zgiełku i hałasu z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury.

Możliwość dokupienia za odrębną cenę działki o powierzchni 2000 m2

Zapraszamy do obejrzenia

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.