DOM WOLNOSTOJĄCY W OKOLICY MIŁEK

cena : 399.000,00 zł
DSCN0633

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 184,25m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 5000m2.

LOKALIZACJA:  miejscowość Konopki Małe, gm. Miłki, powiat Giżycki, województwo warmińsko – mazurskie

CHARAKTERYSTYKA:  Budynek mieszkalny jest parterowym budynkiem z poddaszem użytkowym, wykonanym z cegły z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej, pokryty   dachówką. Dom jest ocieplony i podpiwniczony.

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:

Parter o powierzchni 86,95m2 : salon, sypialnia, pokój gościnny, kuchnia, łazienka z toaletą , korytarz.

Poddasze o powierzchni 97,3m2 : 2 sypialnie, salon z jadalnią, łazienka z wc

MEDIA: szambo,  wodociąg gminny,  instalacja energetyczna, gaz butlowy

OGRZEWANIE: Centralne Ogrzewanie na węgiel lub drewno

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą zimną wodę, energię, gaz, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości

DOJAZD:   droga asfaltowa ,

STAN PRAWNY:  Własność z założoną Księgą Wieczystą

Budynek mieszkalny jest parterowym domem z poddaszem użytkowym do wykończenia, został on wykonany z cegły. Dach pokryto dachówką. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Dom posiada podpiwniczenie. W każdym pokoju podłogi zostały wykonane z drewna, w korytarzu, łazience i kuchni położono terakotę i glazurę. Poddasze w stanie do wykończenia, składa się z dwóch sypialni, łazienki z wc oraz salonu i jadalni jako otwarta przestrzeń.  Do budynku przynależy także działka o powierzchni 5000m2 na, której jest posadowiony budynek mieszkalny oraz wygospodarowany teren do odpoczynku, piwnica o powierzchni 23,9 m2, budynek gospodarczy o powierzchni 84m2,  budynek gospodarczy o powierzchni 52 m2, budynek gospodarczy o  powierzchni 100,05m2. Teren dookoła posesji został ogrodzony. Nieruchomość położona jest w północno-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, 8 km na południowy wschód od Miłek i 21 km na południowy wschód od Giżycka. W najbliższej okolicy nieruchomości znajduje się sklep spożywczy, przystanek autobusowy.

Nieruchomość godna polecenia położona w cichej i przyjaznej lokalizacji.

 

Zapraszamy do obejrzenia

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.