DOM WOLNOSTOJĄCY W ZABUDOWIE SIEDLISKOWEJ

cena : 425.000,00 zł
20180506_170523

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 119,30m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 2200m2.

LOKALIZACJA:  miejscowość Konopki Wielkie w województwie warmińsko – mazurskim w powiecie giżyckim w gminie Miłki.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny jest częściowo podpiwniczonym budynkiem parterowym z poddaszem użytkowym do adaptacji, wykonanym z cegły z dachem dwuspadowym o konstrukcji  drewnianej pokrytym dachówką.

MEDIA:  wodociąg gminny oraz własna studnia, przydomowa oczyszczalnia ścieków,  instalacja energetyczna, gaz butlowy

OGRZEWANIE: Ogrzewanie na węgiel , drewno  oraz eko groszek i pellet.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Własność  z założoną Księgą Wieczystą

Dom jest parterowym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym do adaptacji wykonanym z cegły z kamiennym fundamentem. Parter domu składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras i ogród, sypialni, dwóch pokoi dla dzieci,  kuchni wyposażonej w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD, łazienki oraz przedpokoju. Poddasze stanowi otwartą przestrzeń do adaptacji. Wnętrze domu jest przestronne i widne, wymaga odświeżenia. Stolarka okienna: okna PCV. Teren dookoła posesji posiada ogrodzenie z metalu. Do budynku mieszkalnego przynależy, piwnica w której umieszczony jest kocioł grzewczy,   pięć budynków gospodarczych  oraz działka o powierzchni 2200m2 na, której usytuowany jest budynek mieszkalny oraz budynki gospodarcze o łącznej powierzchni 281,22m2.

Nieruchomość  położona w cichej i przyjaznej miejscowości  z dala od zgiełku i hałasu z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury.

 

Zapraszamy do obejrzenia

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.