Dom Wolnostojący z Garażem

cena : 639.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 140m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 541m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Przyszłość.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny jednorodzinny w całości podpiwniczony, wykonany z  pustaka z płaskim dachem.

MEDIA:  wodociąg miejski, kanalizacja miejska,  instalacja energetyczna, gaz ziemny

OGRZEWANIE: Ogrzewanie gazowe lub piec na węgiel/drewno

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Dom jest piętrowym budynkiem mieszkalnym  zbudowanym w 1980r. Parter domu składa się z dwóch pokoi w tym jeden z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz wiatrołapu. Piętro stanowią trzy pokoje w tym jeden z wyjściem na balkon, łazienka oraz holl. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Wnętrze budynku wymaga remontu. W poziomie piwnic oprócz trzech pomieszczeń gospodarczych znajduje się również garaż. Teren posesji został ogrodzony, ogrodzenie z bramą wjazdową prowadzącą do garażu. Dojście do budynku, teren na wprost bramy wjazdowej oraz wjazd do garażu  wykonane z kostki betonowej (polbruk). Budynek został docieplony styropianem. Na terenie posesji znajdują się również szklarnia oraz nasadzenia – drzewka owocowe oraz ozdobne krzewy. Atutem nieruchomości jest jej położenie oraz możliwość zrobienia w budynku dwóch niezależnych mieszkań.

 

 

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.