DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM

cena : 1 349.000,00 zł
IMG-20210523-WA0002

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 271m2 z dobudowanym garażem o powierzchni 35,00m2  położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1735m2 .

LOKALIZACJA:  Gajewo, ul. Świderska.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym przeznaczonym na cele mieszkaniowe w całości podpiwniczony, z dwuspadowym dachem: więźba konstrukcji  krokwiowo – jętkowa, pokrycie blacha dachówko podobna.

MEDIA:  wodociąg miejski, kanalizacja miejska,  instalacja energetyczna, gaz ziemny

OGRZEWANIE: Ogrzewanie olejowe lub kominek z płaszczem wodnym

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Dom jest parterowym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym przeznaczonym na cele mieszkaniowe zbudowanym w latach 1999r – 2004r. Parter domu o powierzchni 96,10m2 składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz wyjściem na taras o powierzchni 5,7m2, pokoju, kuchni z jadalnią, łazienki, korytarza ze schodami do piwnicy i na poddasze oraz wiatrołapu. Piętro domu o powierzchni 90,70m2 tworzą cztery pokoje, łazienka, korytarz i taras o powierzchni 12,10m2. Poddasze o powierzchni 41,80m2 stanowią dwie sypialnie. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Podłogi w pokojach pokryto drewnianym parkietem, w łazienkach korytarzu i kuchni z jadalnią terakotą. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar oraz sprzęt AGD. W poziomie piwnicy o łącznej powierzchni 90,80m2 znajdują się trzy pomieszczenia w tym kotłownia i łazienka, posadzki pokryto terakotą. Teren posesji został ogrodzony, ogrodzenie  wykonane z elementów stalowych. Dojście do budynku wykonane z kostki betonowej (polbruk), wjazd na teren posesji z drogi głównej prowadzący do budynku został utwardzony betonowymi jombami.  Na terenie posesji znajdują się  nasadzenia w postaci ozdobnych krzewów oraz roślin niskopiennych.

 

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.