DOM Z DOSTĘPEM DO LINII BRZEGOWEJ W OKOLICY KRUKLANEK

cena : 950.000,00 zł
??????????

 

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 2813m2.

LOKALIZACJA:  miejscowość Jeziorowskie w województwie warmińsko – mazurskim w powiecie giżyckim w gminie Kruklanki.

CHARAKTERYSTYKA: Budynek mieszkalny jest podpiwniczonym budynkiem parterowym z poddaszem użytkowym, wykonanym z cegły z dachem dwuspadowym o konstrukcji  drewnianej pokrytym dachówką.

MEDIA:  wodociąg gminny, kanalizacja gminna,  instalacja energetyczna, gaz butlowy

OGRZEWANIE: Ogrzewanie na węgiel ,drewno lub olejowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: Rachunki za zużytą energię, gaz, wodę wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości.

DOJAZD:  Droga asfaltowa

STAN PRAWNY:  Własność  z założoną Księgą Wieczystą

Dom jest jednokondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym wykonanym z cegły  z poddaszem użytkowym. Parter domu składa się z trzech pokoi, jadalni,  kuchni wyposażonej w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD, łazienki oraz przedpokoju. Poddasze składa się z  pokoju, łazienki, pomieszczenia gospodarczego i holu z wyjściem na taras. Wnętrze domu jest przestronne i widne, wymaga odświeżenia. Stolarka okienna: okna PCV. W 2010r została zmieniona instalacja elektryczna, zmieniono zadaszenie budynku, docieplono dach wełną mineralną oraz wykonano termomodernizację budynku. Teren dookoła posesji posiada ogrodzenie z metalu. Do budynku mieszkalnego przynależy, piwnica w której umieszczony jest kocioł grzewczy, murowany budynek z dwustanowiskowym garażem po 25m2 i trzema pokojami z łazienką i kuchnią o łącznej powierzchni 50m2, drewniany domek letniskowy o powierzchni 15m2, oraz działka o łącznej powierzchni 2813m2 na, której usytuowany jest budynek mieszkalny oraz budynki gospodarcze. Miejscowość w której znajduje się nieruchomość położona jest w odległości ok. 13 km od Kruklanek  nad jeziorem Gołdapiwo w północno – wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich w strefie ciszy na obrzeżach Puszczy Boreckiej, która jest siedliskiem Żubrów.

Nieruchomość  położona w cichej i przyjaznej miejscowości z dala od zgiełku i hałasu z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury i dostępem do linii brzegowej.

Zapraszamy do obejrzenia

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.