Dom z Garażem

cena : 649.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 99m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 515m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Wspólna.

MEDIA:  wodociąg gminny, kanalizacja gminna,  instalacja energetyczna,

OGRZEWANIE: Ogrzewanie na węgiel, drewno

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczne rachunki za zużytą energię, wodę, wywóz nieczystości oraz roczny podatek od gruntu i nieruchomości

STAN PRAWNY:  Pełna  własność z  Księgą Wieczystą

Dom jest piętrowym budynkiem mieszkalnym zbudowanym w latach 70 – tych. Parter domu, który pełni funkcję dzienną składa się z pokoju dziennego z wyjściem na taras, kuchni, sypialni, łazienki, wiatrołapu, hollu z komunikacją z, którego jest bezpośrednie wejście do piwnicy, kotłowni, pomieszczenia gospodarczego i garażu o powierzchni 20m2. Poddasze pełniące strefę sypialnianą stanowią trzy pokoje w tym dwa z wyjściem na taras, łazienka, oraz holl z komunikacją. Wnętrze domu jest przestronne i widne. Stolarka okienna: okna PCV. Teren posesji został ogrodzony, a działka w całości zagospodarowana, w obrębie działki występują nasadzenia z krzewów ozdobnych oraz sad z drzewkami owocowymi, pozostałą część ogrodu wypełnia trawnik.

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.