DOMEK LETNISKOWY NA SZLAKU WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH

cena : 229.000,00 zł
DSCN9020

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Murowany domek letniskowy o powierzchni użytkowej  94m2. Kubatura budynku 387m3

LOKALIZACJA: Wilkasy/Zalesie ul. Słoneczna

CHARAKTERYSTYKA: Domek letniskowy położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 441m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, kominkiem i wyjściem na taras, łazienki, toalety i pomieszczenia gospodarczego oraz dwóch sypialni z antresolą i balkonem usytuowanych na piętrze budynku.

MEDIA:  Wodociąg gminny, kanalizacja gminna, prąd,

OGRZEWANIE: kominkowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: miesięczne rachunki za wywóz nieczystości, rachunki za   prąd i wodę według zużycia .

STAN PRAWNY: Grunt w użytkowaniu wieczystym do 2086r i stanowiący odrębny od gruntu przedmiot własności – domek letniskowy z założoną Księgą Wieczystą.

Dodatkowe Informacje:

Domek letniskowy konstrukcji murowanej, dach pokryty blachą,  usytuowany w cichej  i spokojnej okolicy w pobliżu jeziora i plaży. Parter domu tworzy salon wypoczynkowy z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz wyjście na taras. Piętro domku składa się z dwóch sypialni z antresolą i wyjściem na balkon, z którego można podziwiać piękne widoki na ogród. W każdej sypialni na podłodze zostały położone drewniane deski, natomiast w kuchni, salonie i łazience  położono terakotę. Kuchnię wyposażono w zabudowę kuchenną i meble zrobione na wymiar. Na terenie posesji znajduje się ogród zagospodarowany ozdobnymi krzewami. Działka posiada ogrodzenie wykonane z siatki i żywopłotu. Nieruchomość znajduje się w przyjaznej, malowniczej i turystycznej miejscowości położonej na szlaku wielkich jezior mazurskich na północno – zachodnim brzegu jeziora Niegocin. Miejscowość tą otaczają jeziora Niegocin, Tajty, Wilkasy Duże, Wilkasy Małe jest ośrodkiem sportów wodnych. W Wilkasach funkcjonuje Ośrodek Sportowo – Turystyczny AZS Wilkasy, Port PTTK Wilkasy, Ośrodek Wioska Turystyczna Wilkasy. W najbliższej okolicy domu znajdują się zabudowania jednorodzinne, przystanek autobusowy, Szkoła podstawowa, Sklep spożywczy, basen, Kościół. Doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek i relaks dla osób poszukujących ciszy i spokoju oraz wrażeń. Najbliższa odległość do jeziora ok 100m. 

 

Zapraszamy do obejrzenia i współpracy.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.