DWA MIESZKANIA W CENIE JEDNEGO PLUS DZIAŁKA

cena : 395.000,00 zł
DSCN3532

 RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dwa niezależne lokale mieszkalne: Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,14m2 oraz jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,46 m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Białostocka

CHARAKTERYSTYKA: Lokale mieszkalne usytuowane są na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku mieszkalnego.

MEDIA:  Wodociąg gminny, kanalizacja gminna, prąd,  gaz ziemny

OGRZEWANIE: własne gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: miesięczne opłaty za energię i wodę według zużycia, wywóz nieczystości, roczny podatek od nieruchomości, rachunki za gaz według zużycia

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z  Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:

Oferta obejmuje do sprzedaży:

1)   Bezczynszowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,14m2 położone na pierwszym piętrze z pięknym widokiem na jezioro Niegocin. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, korytarza i garderoby. Stolarka okienna: okna PCV. Wymieniona instalacja centralnego ogrzewania. Tynki: gładkie. Podłogi w pokojach wykończone panelami PCV, w kuchni deską sosnową, w korytarzu i łazience terakotą. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni użytkowej 18,00m2 oraz udział w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem.

2)  Bezczynszowe jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,46m2 położone na pierwszym piętrze z pięknym widokiem na jezioro Niegocin. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki, korytarza. Stolarka okienna: okna PCV. Wymieniona instalacja centralnego ogrzewania. Tynki: gładkie. Podłogi w pokojach i kuchni wykończone panelami PCV, w korytarzu i łazience terakotą. Do mieszkania przynależą, dwie piwnice o łącznej powierzchni użytkowej 18,00m2 oraz udział w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem.

Obydwa mieszkania posiadają niezależne wejście do budynku. Lokale mieszkalne można również połączyć w jedno duże funkcjonalne mieszkanie.

3)   Działkę o powierzchni 0,0625 ha graniczącą z działką na, której posadowiony jest budynek mieszkalny w którym znajdują się lokale mieszkalne.

W najbliższej okolicy znajduje się, szkoła podstawowa, sklep spożywczy oraz jezioro Niegocin. Budynek jest po termomodernizacji, dach konstrukcji drewnianej pokryty dachówką. Teren dookoła posesji posiada ogrodzenie z siatki i metalu.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.