Dwupokojowa Kawalerka z Dużym Balkonem

cena : 269.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 35,9m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Królowej Jadwigi

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na trzecim piętrze wielo mieszkaniowego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Międzyzakładowa  Spółdzielnia  Mieszkaniowa.

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny,

OGRZEWANIE:  miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz na dwie osoby w wysokości 560,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, domofon, eksploatację podstawową) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię, gaz  i wodę według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Spółdzielcze Własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego  bez  Księgi Wieczystej.

Informacje Dodatkowe:                                  

Dwupokojowe mieszkanie składające się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki i korytarza. W łazience, kuchni i korytarzu została położona terakota i glazura. Podłogi w pokojach pokryto panelami PCV. Stolarka okienna: okna PCV. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, przychodnia zdrowia, szkoła, boisko orlik, plac zabaw. W pobliżu budynku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców budynku, strefa zieleni. Do mieszkania przynależy, także piwnica.

 


        

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.