DWUPOKOJOWE BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE

cena : 75.000,00 zł
DSCN1401

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,80m2 usytuowane na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku wielorodzinnego.

LOKALIZACJA:  Kruklanki,  ul. Wodna, powiat giżycki, gm. Kruklanki.

CHARAKTERYSTYKA: Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

MEDIA: kanalizacja gminna, wodociąg gminny, prąd, gaz, telefon, internet.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:  miesięczna opłata za wywóz nieczystości, za zużytą  energię i wodę według stanu licznika .

OGRZEWANIE:  własne ( węgiel, drewno)

STAN PRAWNY:  Odrębna Własność z  założoną Księgą Wieczystą

Mieszkanie jest bardzo słoneczne, przestronne i ustawne. Lokal mieszkalny wymaga odświeżenia.  Lokal mieszkalny położony jest w dogodnej lokalizacji. Kruklanki położone są we wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich nad jeziorem Gołdapiwo i wzdłuż rzeki Sapiny, są gminą o rozwiniętej infrastrukturze turystycznej. Istnieją tu restauracje, ogólnodostępne stołówki w ośrodkach wypoczynkowych, kawiarnie i punkt informacji turystycznej, wypożyczalnie sprzętu turystycznego, boiska Orlik 2012 i stadion sportowy. Działa szereg gospodarstw agroturystycznych. Od 20 października 2018, przy ulicy Szkolnej, jest czynne Centrum Sportowo – Turystyczno – Rekreacyjne, w skład którego wchodzą: parking, miasteczko ruchu drogowego, kort tenisowy, siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw, altana piknikowa oraz grill wolnostojący. Na terenie kompleksu jest także sala gimnastyczna. W miejscowości działa szkoła podstawowa, urząd gminy, kościół. Do mieszkania przynależy, także  udział 10/100 w elementach wspólnych budynku i gruntu pod budynkiem.

Atutem proponowanej nieruchomości są niskie koszty utrzymania, dogodna lokalizacja.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.