Dwupokojowe Meszkanie z Ogródkiem

cena : 219.000,00 zł
DSCN3973

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,8m2 .

LOKALIZACJA:  Kętrzyn, ul. Ogrodowa

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na  pierwszym piętrze w   wielorodzinnym budynku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc  oraz  przedpokoju.

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE: miejskie

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Lokal mieszkalny posiada komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń, składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki z wc i korytarza. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar oraz sprzęt AGD. Stolarka okienna: okna PCV. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców. Do mieszkania przynależy, także udział w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem, piwnica o powierzchni 11,2 m2 oraz działka ogrodowa o powierzchni ok. 300m2. Kętrzyn jest miastem, które leży we wschodniej części Mazur, w historycznych Prusach Dolnych na obszarze dawnej Barcji.

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.