Dwupokojowe Mieszkanie 48,5m2

cena : 285.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,5m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Daszyńskiego

ZARZĄDCA BUDYNKU: Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny .

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz na w wysokości 550,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, gaz w ryczałcie), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i wodę  według zużycia.

STAN PRAWNY:  Spółdzielcze Własnościowe Prawo do lokalu mieszkalnego bez Księgi Wieczystej

Informacje Dodatkowe:

Dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze. Mieszkanie wymaga odświeżenia,  stolarka okienna: okna PCV. Kuchnia wyposażona w meble kuchenne i sprzęt AGD, podłogi w pokojach pokryto drewnianym parkietem w łazience, kuchni i korytarzu położono terakotę. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła, apteka, przychodnia, plac zabaw dla dzieci, poczta, targowisko miejskie. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny został poddany termomodernizacji. Do mieszkania przynależy piwnica .       

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.