Dwupokojowe Mieszkanie na Parterze w Centrum Kętrzyna

cena : 179.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,53m2 .

LOKALIZACJA:  Kętrzyn, ul. Wileńska

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na parterze w dwukondygnacyjnym budynku mieszkalnym.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   KTBS

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE: własne gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości 230,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za wywóz nieczystości, zarząd nieruchomością wspólną), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię, wodę i gaz według zużycia.

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Mieszkanie z dogodną lokalizacją usytuowane w  centrum Kętrzyna miasta, które leży we wschodniej części Mazur, w historycznych Prusach Dolnych na obszarze dawnej Barcji. Lokal mieszkalny składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar oraz sprzęt AGD. Stolarka okienna: okna drewniane marki Sokółka. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szpital, urzędy, poczta, apteka, zamek. Do mieszkania przynależy, także udział w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem oraz komórka w budynku gospodarczym.

Możliwość dokupienia za odrębną cenę 35.000,00 zł murowanego garażu o powierzchni 18,74m2.

 

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.