Dwupokojowe mieszkanie w Centrum

cena : 239.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 38,00m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Olsztyńska

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na czwartym piętrze wielo mieszkaniowego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Spółdzielnia  Mieszkaniowa Mamry .

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny, piecyk gazowy do podgrzania wody

OGRZEWANIE:  miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości 313,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, domofon, eksploatację podstawową) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię, gaz  i wodę według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Spółdzielcze Własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego  z  Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie z komfortowym układem wnętrza, bez przejściowych pomieszczeń. Mieszkanie posiada przestronny salon z wyjściem na balkon, sypialnię, kuchnię, łazienkę i korytarz. W łazience, kuchni i korytarzu została położona terakota i glazura. Podłogi w pokojach pokryto panelami PCV. Stolarka okienna: okna PCV. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, kanał Łuczański, plaża i port Ekomarina. W pobliżu budynku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców budynku, strefa zieleni, plac zabaw dla dzieci. Do mieszkania przynależy, także piwnica.

 

        

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.