Dwupokojowe Mieszkanie z Dużym Balkonem

cena : 299.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Królowej Jadwigii

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc  oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,  gaz ziemny

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz na trzy osoby w wysokości 552,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, gaz w ryczałcie), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i wodę według zużycia.

STAN PRAWNY:  Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne i ustawne mieszkanie z dogodną lokalizacją usytuowane w pobliżu centrum miasta. Lokal mieszkalny po remoncie, wymaga odświeżenia. Stolarka okienna: okna PCV. Ściany wygładzone. Kuchnia wyposażona w zabudowę kuchenną. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, urzędy, poczta, apteka, kościół, przychodnia zdrowia, boisko orlik, lodowisko. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz strefa zieleni. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny został poddany termomodernizacji, obecnie jest remontowana klatka schodowa. Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 4,60m2.

 

 

 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.