DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM W OKOLICY CENTRUM

cena : 220.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 48,50m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Wodociągowa

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego wybudowanego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni , łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Spółdzielnia  Mieszkaniowa Mamry.

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE:  miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 359 zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową gaz w ryczałcie) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię  i wodę według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez  Księgi Wieczystej

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie posiadające komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Mieszkanie posiada salon z wyjściem na duży balkon, sypialnię, kuchnię, łazienkę z wc i korytarz. Stolarka okienna: okna PCV. Lokal mieszkalny wymaga remontu. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. Budynek wewnątrz posiada zadbane  klatki schodowe, w 2012 r został poddany termomodernizacji. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, apteka,  przedszkole, przychodnia, poczta. W pobliżu budynku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców budynku, plac zabaw dla dzieci. Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni.

 

        

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.