DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM

cena : 224.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 48,12m2.

LOKALIZACJA:  Węgorzewo, ul. B. Chrobrego

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na trzecim piętrze wielo mieszkaniowego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Spółdzielnia  Mieszkaniowa  .

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd,

OGRZEWANIE:  miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 470,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, domofon, eksploatację podstawową) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię  i wodę według zużycia.

STAN PRAWNY:  Spółdzielcze Własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie posiadające komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balkon,  sypialni, kuchni, łazienki i korytarza. W łazience korytarzu i kuchni została położona terakota i glazura. Podłogi w pokojach pokryto panelami. Stolarka okienna: okna PCV. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. Kuchnię wyposażono w meble zrobione na wymiar. Budynek w 2020r został poddany termomodernizacji. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia. W pobliżu budynku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców budynku. Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 6,50m2.

 

        

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.