DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM / CENA DO NEGOCJACJI

cena : 195.000,00 zł
DSCN1851

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 35m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Koszarowa

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na trzecim piętrze wielo mieszkaniowego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Spółdzielnia  Mieszkaniowa Polamowiec .

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE:  miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 250,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, domofon, eksploatację podstawową) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię, gaz  i wodę według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona Własność z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie posiadające komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Lokal mieszkalny wymaga remontu. Pierwotnie mieszkanie posiadało jeden pokój, obecnie jest salon z wyjściem na duży i przestronny balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka i korytarz. W łazience, kuchni i korytarzu została położona terakota i glazura. Podłogi w pokojach pokryto panelami PCV. Stolarka okienna: okna PCV. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, przedszkole i plac zabaw dla dzieci. W pobliżu budynku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców budynku. Do mieszkania przynależy, także piwnica lokatorska.

Zapraszamy do obejrzenia.

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.