DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM / PIERWSZE PIĘTRO

cena : 199.000,00 zł
DSCN2030

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 48,4m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Suwalska

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze wielo mieszkaniowego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Wspólnota  Mieszkaniowa Administrator .

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE:  własne gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 270,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię, gaz  i wodę według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona Własność z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie posiadające komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Lokal mieszkalny wymaga remontu. Mieszkanie posiada salon z wyjściem na balkon, sypialnię, kuchnię, łazienkę z wc i korytarz. Stolarka okienna: okna PCV. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, plac zabaw dla dzieci. W pobliżu budynku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców budynku. Do mieszkania przynależy, także piwnica lokatorska o powierzchni 17,6m2, część strychu oraz ogródek o powierzchni ok. 200m2 w użytkowaniu wieczystym.

Zapraszamy do obejrzenia.

 

        

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.