DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA NIEGOCIN W OKOLICY CENTRUM

cena : 250.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni  użytkowej 51,64m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Warszawska

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Spółdzielnia  Mieszkaniowa Budowlanych.

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE:  miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 317,16zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, domofon, eksploatację podstawową, wodę) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię i gaz  według zużycia liczników

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie z dogodną lokalizacją usytuowane w bliskiej okolicy centrum miasta i Ekomariny . Lokal mieszkalny posiada komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Mieszkanie wymaga remontu, składa się z salonu z wyjściem na balkon z, którego można podziwiać widok na jezioro Niegocin, sypialni, kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju. W łazience, pomieszczeniu gospodarczym i kuchni została położona terakota i glazura. Podłogi w pokojach oraz przedpokoju pokryto drewnianym parkietem.  Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar  oraz sprzęt AGD. Stolarka okienna: okna PCV. W łazience został umieszczony piec gazowy do podgrzania zimnej wody. Pomieszczenie gospodarcze można przeznaczyć na garderobę lub powiększyć jego kosztem łazienkę. Wysokość pomieszczeń w lokalu mieszkalnym wynosi ok. 2,5m. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, park, port Ekomarina. . Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny posiada zadbane i komfortowe klatki schodowe. W pobliżu budynku znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców.  Do mieszkania przynależy, także piwnica, oraz udział  w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem.

Możliwość zakupu za odrębną cenę 35.000,00 zł garażu murowanego o powierzchni 20,10 m2 .

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.