DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W CENTRUM KĘTRZYNA

cena : 330.000,00 zł
DSCN3461

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,42m2 .

LOKALIZACJA:  Kętrzyn, ul. Traugutta

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na trzecim piętrze i poddaszu w  budynku usługowo – mieszkalnym. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki z wc  oraz  dwóch przedpokoi.

ZARZĄDCA BUDYNKU:  Wspólnota  Mieszkaniowa D.H Centrum

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE: miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości 1.168,08zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, zarząd nieruchomością wspólną, dzierżawa części wspólnej wydzielonej na cele składowe o pow. 8,49m2), dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię, wodę i gaz według zużycia.

STAN PRAWNY:  Wyodrębniona nieruchomość z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Mieszkanie w budynku usługowo – mieszkalnym z dogodną lokalizacją usytuowane w centrum Kętrzyna miasta, które leży we wschodniej części Mazur, w historycznych Prusach Dolnych na obszarze dawnej Barcji. Lokal mieszkalny posiada komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Pierwszy poziom mieszkania składa się z salonu, kuchni, łazienki i korytarza, na drugim poziomie znajduje się przestronny salon, dwie sypialnie i korytarz. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną zrobioną na wymiar oraz sprzęt AGD. Stolarka okienna: okna PCV. W pobliżu mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szpital, urzędy, poczta, apteka. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców. Do mieszkania przynależy, także udział w elementach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem.

 

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji.