DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W OKOLICY CENTRUM

cena : 549.000,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupoziomowe  mieszkanie o powierzchni  użytkowej 66,04m2.

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Kościuszki

CHARAKTERYSTYKA: Lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, dwóch łazienek oraz przedpokoju.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Administrator Sp. Z.o.o .

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny, piecyk gazowy do podgrzania zimnej wody i ogrzania mieszkania

OGRZEWANIE:  gazowe

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz w wysokości ok. 270,00zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za  wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, zimną wodę) , dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię  i gaz według zużycia.

STAN PRAWNY:  Odrębna Własność z założoną Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:                                  

Przestronne, słoneczne i ustawne dwupoziomowe mieszkanie posiadające komfortowy układ wnętrza bez przejściowych pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i korytarza na drugim piętrze oraz pokoju, łazienki i hollu na poddaszu. W łazience i kuchni została położona terakota i glazura. Podłogi w pokojach pokryto panelami. Stolarka okienna: okna PCV. Kuchnię wyposażono w meble zrobione na wymiar. Budynek w którym mieści się mieszkanie jest po termomodernizacji. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, szkoła średnia, apteka, przedszkole.  Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni 4,90m2.

 

 

        

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu.