DZIAŁKA BUDOWLANA NA SZLAKU WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH

cena : 193.000,00 zł
DSCN5830

Biuro Nieruchomości Kuncer oferuje do sprzedaży udział 142/20000 części we współwłasności nieruchomości o łącznej powierzchni 14,61 HA, z którym to udziałem związana jest działka budowlana o powierzchni 1035m2 – do wyłącznego użytkowania przez właściciela tego udziału.

W/w działka zlokalizowana jest w miejscowości Pierkunowo oddalonej ok. 2,5 km od Giżycka na Osiedlu domków letniskowych FREGATA II. Osiedle na, którym położona jest nieruchomość poprzez stowarzyszenie tworzy służebność gruntową do działki o powierzchni 3.001m2 poprzez drogę spełniając funkcję ogrodzonej i zagospodarowanej plaży nad jeziorem Kisajno z linią brzegową o długości  125m2  i pomostem przy brzegu do cumowania sprzętu pływającego latem.

Działka płaska w kształcie kwadratu posiada pełne uzbrojenie: wodociąg, prąd, kanalizacja. Teren działki posiada ogrodzenie wykonane częściowo z metalu oraz drwna i płytę zbrojeniową wykonaną pod sporządzony już projekt domu letniskowego.

W/w nieruchomość jak i zarówno cały obszar osiedla objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Teren Osiedla ogrodzony i z monitoringiem. Odległość z działki do plaży ok. 400m.

Dojazd na teren FREGATY drogą asfaltową i ok. 200m drogą wewnętrzną do działki.

Nieruchomość godna polecenia położona na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

 

Zapraszamy do Obejrzenia.

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Pomagamy klientom ze wszystkimi formalnościami aż do uruchomienia kredytu.