DZIAŁKA BUDOWLANA W KLESZCZEWIE

cena : 119.000,00 zł
IMG_1486

Działka budowlana usytuowana  w miejscowości Kleszczewo w województwie warmińsko – mazurskim, w powiecie giżyckim w gminie Miłki.

 

DANE PODSTAWOWE:

Powierzchnia: 10336m2

Kształt: prostokąt

Dojazd: droga gminna asfaltowa ( szutrowa)

Działka położona w cichej i przyjaznej okolicy w pobliżu jeziora i lasu z  dogodną lokalizacją, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Teren nieruchomości niezabudowanej  jest nie ogrodzony i posiada lekkie wzniesienia. W pobliżu działki położone są zabudowania jednorodzinne. W kompleksie nieruchomości znajduje się następujące uzbrojenie: wodociąg, linia energetyczna, wystarczy zrobić tylko przyłącza.

Kleszczewo położone jest na zachodnim brzegu Jeziora Wojnowo. Po przeciwnej stronie mieści się grodzisko „Święta Góra” w Staświnach. Przed Kleszczewem zlokalizowany jest stary, poniemiecki cmentarz. Niegdyś we wsi stał zabytkowy wiatrak; obecnie rozwija się agroturystyka. Miejscowość leży na szlaku żeglarskim, kajakowym - z Jeziora Niegocin przez Niałk Duży i Mały, Jezioro Wojnowo oraz Buwełno, Jezioro Tyrkło na Jezioro Śniardwy.  Myśląc o miejscowości Kleszczewo, warto pamiętać o tym, że tereny te były zamieszkiwane od dawna. Obok wsi odkryto stanowisko archeologiczne z mezolitu i neolitu (8500-1700 l p.n.e.). Znaleziono również ślady po produkcji żelaza z rudy darniowej. Kleszczewo otoczone jest wieloma jeziorami i miejscowościami wypoczynkowymi. Warto zatem tu przyjechać, przypłynąć, by podziwiać piękno Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

STAN PRAWNY: 

- Własnościowe

- Założona Księga Wieczysta

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Pomagamy klientom ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu. !!!