DZIAŁKA REKREACYJNA NAD JEZIOREM NA SWJM

cena : 200.000,00 zł
pomost

Działka Rekreacyjna położona w miejscowości Kozin w województwie warmińsko – mazurskim, w powiecie giżyckim w gminie Giżycko.

DANE PODSTAWOWE:

Powierzchnia: 2000m

Kształt: Prostokąt

Dojazd: droga asfaltowa powiatowa,

CENA: 200.000,00 zł ( dwieście tysięcy zł 00/100), 100 zł/m2

 

Działka położona przy głównej drodze asfaltowej nr 643 na trasie Giżycko – Mikołajki, a brzegiem jeziora w przyjaznej okolicy z dogodną lokalizacją. Teren nieruchomości niezabudowanej  jest płaski i ogrodzony żywopłotem,  jest częściowo zakrzewiony. W pobliżu działki położone są zabudowania jednorodzinne.  Na granicy działki zamieszczona jest skrzynka z prądem. Wymiary działki 100 x 20 dłuższa część działki położona jest przy jeziorze. Niezabudowana nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem  zagospodarowania przestrzennego oraz nie posiada wydanej decyzji o warunkach zabudowy.   Kozin to miejscowość położona ok. 10km od Giżycka z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury. Warto zatrzymać się na chwilę w Kozinie aby móc się delektować malowniczym, mazurskim krajobrazem, którego nigdzie nie dostrzeżemy.

 

STAN PRAWNY: 

- Własnościowe

- Założona Księga Wieczysta

 

Zapraszamy do obejrzenia.

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz ze wszystkimi formalnościami aż do momentu podpisania umowy kredytowej.