DZIAŁKA REKREACYJNA NAD JEZIOREM

cena : 105.000,00 zł
DSCN9264

Biuro Nieruchomości Kuncer oferuje do sprzedaży udział 4856/10000 części we współwłasności nieruchomości o łącznej powierzchni 9,13HA, z którym to udziałem związana jest działka rekreacyjna o powierzchni 415m2 – do wyłącznego użytkowania przez właściciela tego udziału.

W/w działka zlokalizowana jest w miejscowości Martiany oddalonej ok. 20 km od Giżycka i 12 km od Kętrzyna na Osiedlu domków letniskowych. Działka płaska w kształcie kwadratu posiada pełne uzbrojenie: woda, prąd, szambo. Teren działki posiada ogrodzenie wykonane częściowo z siatki oraz drewna i fundamenty wykonane pod budowę domu letniskowego.

W/w nieruchomość jak i zarówno cały obszar osiedla nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Działka posiada dostęp do ogólnodostępnej plaży i jeziora Martiany, (gatunki ryb występujących w jeziorze Martiany to szczupak i lin).

Teren Osiedla ogrodzony i z monitoringiem. Odległość z działki do plaży ok. 400m.

Dojazd na teren Ośrodka drogą asfaltową i ok. 1000m drogą szutrową do działki.

W okolicy działki znajduje się łowisko Wersminia,  

Wieś położona jest przy drodze Kętrzyn – Giżycko. Przez wieś na tym samym odcinku przebiega linia kolejowa na której jest tu przystanek. Między drogą, a linią kolejową znajduje się jezioro Martiany, a na południe od wsi Jezioro Wersminia. Przez Martiany dojeżdża się do Jez. Iławki, położonego na południowy wschód od tej miejscowości. W Martianach zachował się jedyny, niezniszczony schron bojowy Giżyckiego Rejonu Umocnionego (lata 30. XX w.).

Nieruchomość godna polecenia zwłaszcza dla miłośników wędkarstwa i osób ceniących ciszę i spokój.

 

Zapraszamy do Obejrzenia.

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Oferujemy klientom bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach aż do uruchomienia kredytu i zakończenia transakcji .

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt oraz zapraszamy na stronę  biura.