DZIAŁKA ROLNA W SPYTKOWIE

cena : 52.500,00 zł
nieruchomosc 002

Działka Rolna usytuowana w Spytkowie w województwie warmińsko – mazurskim, w powiecie giżyckim w gminie Giżycko.

 

DANE PODSTAWOWE:

Powierzchnia: 2500m

Kształt: kwadrat

Dojazd: droga asfaltowa powiatowa nr 63 ( 100 m drogi utwardzonej),

CENA: 52.500,00 zł ( pięćdziesiąt dwa tysiące pięćset zł 00/100), 21 zł/m2

 

Działka położona przy głównej drodze powiatowej nr 63 na trasie Giżycko – Węgorzewo w  przyjaznej okolicy, posiada dogodną lokalizację i możliwość przekształcenia w działkę budowlaną. Teren nieruchomości niezabudowanej  jest nie ogrodzony, posiada lekkie wzniesienia i jest częściowo zakrzewiony. W pobliżu działki położone są zabudowania jednorodzinne. W kompleksie nieruchomości znajdują się następujące media: wodociąg, linia telekomunikacyjna, linia energetyczna, będzie również zrobiona kanalizacja wystarczy zrobić tylko przyłącza. Spytkowo to miejscowość położona ok. 6km na północny wschód od Giżycka za lasem miejskim z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury.  Warto zatrzymać się na chwilę w Spytkowie aby móc się delektować malowniczym, mazurskim krajobrazem, którego nigdzie nie dostrzeżemy.

STAN PRAWNY: 

- Własnościowe

- Założona Księga Wieczysta

 

Możliwość dokupienia drugiej działki o takiej samej powierzchni graniczącej z oferowaną nieruchomością za Cenę: 52.500,00 zł ( pięćdziesiąt dwa tysiące pięćset zł 00/100), 21 zł/m2

 

Współpracujemy z Bankami i badamy zdolność kredytową. Pomagamy klientom ze wszystkimi formalnościami, aż do uruchomienia kredytu. !!!