Działki Budowlane w Wilkasach o łącznej Powierzchni 1842m2

cena : 221.040,00 zł
??????????

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI: Dwie Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy i wytyczoną drogą dojazdową. 

LOKALIZACJA:  Miejscowość  Wilkasy położona w województwie warmińsko – mazurskim, w powiecie giżyckim w gminie Giżycko stanowiąca południowe przedmieście powiatu.

DANE PODSTAWOWE:

Łączna Powierzchnia Działek: 1842m2,  jedna działka o powierzchni 921m2

Kształt:  Pojedyncza działka w kształcie  prostokąta, dwie działki połączone razem w kształcie kwadratu.

DOJAZD: droga asfaltowa krajowa nr 59 ,

MEDIA: Wodociąg gminny, kanalizacja gminna, prąd, gaz ziemny położone przy granicy z sąsiadującą działką .

STAN PRAWNY:  Własność  z założoną Księgą Wieczystą.

CENA:  120 zł/m2

 

Dodatkowe Informacje:

Działki położone ok. 200m od głównej drogi asfaltowej nr 59 na trasie Giżycko – Olsztyn w przyjaznej okolicy z dogodną lokalizacją. Teren nieruchomości niezabudowanej  jest płaski i ogrodzony. W pobliżu działki położone są zabudowania jednorodzinne. Niezabudowana nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Według warunków zabudowy na działce można postawić dwa budynki mieszkalne wraz z podziałem terenu.  Powierzchnia zabudowy dla pojedynczego budynku mieszkalnego może wynosić 125m2, maksymalna ilość kondygnacji – do 2 kondygnacji nadziemnych ( parter + poddasze użytkowe), dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci dachowych do 45° pokryty dachówką. Działki posiadają dostęp do drogi publicznej krajowej nr 59 poprzez drogę serwisową projektowanym zjazdem, stanowią tereny mieszkaniowe i są zlokalizowane poza użytkami rolnymi klas I-III i leśnymi.  Nieruchomość znajduje się w przyjaznej, malowniczej i turystycznej miejscowości położonej na szlaku wielkich jezior mazurskich na północno – zachodnim brzegu jeziora Niegocin. Miejscowość tą otaczają jeziora Niegocin, Tajty, Wilkasy Duże, Wilkasy Małe. Jest ośrodkiem sportów wodnych. Miejscowość położona jest przy linii kolejowej nr 38 Białystok – Głomno. Dla odróżnienia od miejscowości Wilkasy, przystanek kolejowy nosi nazwę Niegocin. W Wilkasach funkcjonuje Ośrodek Sportowo – Turystyczny AZS Wilkasy, Port PTTK Wilkasy, Ośrodek Wioska Turystyczna Wilkasy.

 

                  

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.