Kameralna Inwestycja w pobliżu Centrum – Mieszkanie nr 1 pow.31,71m2

cena : 279.048,00 zł
??????????

Giżycko ul. Wilanowska nr 5 – Kameralna Inwestycja w pobliżu Centrum

 

Lokal mieszkalny nr 1 położony na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 31,71m2 składający się z następujących pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21m2, łazienka o pow. 3,96m2, przedpokój o pow. 6,75m2 plus balkon o pow. 5,55m2. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska i miejsce garażowe w hali garażowej pod budynkiem. Cena mieszkania nie obejmuje ceny za miejsce garażowe i komórkę lokatorską.

Standard Prac Wykończeniowych w Lokalach Mieszkalnych:

- stolarka okienna PCV wyposażona w nawiewniki,

- drzwi do lokali mieszkalnych klasy C, o podwyższonej izolacyjności akustycznej,

- posadzka w mieszkaniu szlichta cementowa,

- posadzka na balkonie wykończona płytkami gresowymi,

- tynki gipsowe kat. III,

- instalacja elektryczna wraz z gniazdami i wyłącznikami oraz trójfazowym podejściem do zasilania kuchenki elektrycznej,

- instalacja telewizyjna,

- instalacja światłowodowa,

- instalacja domofonowa,

- instalacja wodno – kanalizacyjna,

- instalacja centralnego ogrzewania z opomiarowaniem wraz z grzejnikami płytowymi w pomieszczeniach mieszkalnych oraz grzejnikiem drabinkowym w łazience,

- wentylacja grawitacyjna.

- winda.

„Wilanowska 5” to kameralna inwestycja ulokowana w niedalekiej odległości od Centrum Giżycka w otoczeniu terenów zielonych zachęcających do odpoczynku i rekreacji, wykonana zgodnie ze sztuką budowlaną przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ TURKUS”. Pięć niewielkich, ale zarazem funkcjonalnych mieszkań wraz z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi w garażu podziemnym oraz dodatkowymi pomieszczeniami do dyspozycji mieszkańców.

W hali garażowej, oprócz miejsc parkingowych, komórek lokatorskich, wózkarni/rowerowi znajdują się dodatkowe pomieszczenia o powierzchni ok. 47m2 oraz ok. 15m2 przeznaczone do wspólnego użytku. Zostały one stworzone z myślą o wygodzie i komforcie wszystkich mieszkańców, dlatego będzie można je swobodnie zaadoptować wg wspólnego pomysłu np. na dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, siłownię.

 

Do mieszkań będzie przynależeć  5 miejsc parkingowych we wspólnym podziemnym garażu oraz 5 komórek lokatorskich:

- komórka nr 1 : pow. 14,48m2

- komórka nr 2: pow. 13,28m2

- komórka nr 3: pow. 9,21m2

- komórka nr 4: pow. 9,21m2

- komórka nr 5: pow. 10,07m2

- wózkarnia/rowerownia: pow. 23,73m2

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i obejrzenia nieruchomości.

 

        

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.