Kawalerka Po Remoncie w Okolicy Centrum

cena : 245.000,00 zł
FOX09677

RODZAJ I METRAŻ NIERUCHOMOŚCI:  Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,00m2 .

LOKALIZACJA:  Giżycko, ul. Moniuszki

CHARAKTERYSTYKA: Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze.

ZARZĄDCA BUDYNKU:   Administrator Sp. Z.o.o.

MEDIA:  Wodociąg miejski, kanalizacja miejska, prąd, gaz ziemny

OGRZEWANIE:  miejskie

OPŁATY EKSPLOATACYJNE: czynsz za dwie osoby w wysokości 440,00 zł  ( w czynsz wchodzą opłaty za ogrzewanie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy, eksploatację podstawową, wodę i gaz w ryczałcie ) dodatkowe koszta to miesięczne opłaty za energię według zużycia.

STAN PRAWNY: Wyodrębniona Własność  z Księgą Wieczystą

Informacje Dodatkowe:

Mieszkanie w okolicy centrum, kanału Giżyckiego i Twierdzy Boyen po remoncie. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza, każde pomieszczenie posiada niezależne wejście z korytarza. Kuchnia została wyposażona w zabudowę kuchenną i sprzęt AGD. W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się liczne placówki usługowo – handlowe, szkoła podstawowa, urzędy, poczta, apteka, basen. Przed blokiem znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców. Budynek w, którym zlokalizowany jest lokal mieszkalny został poddany termomodernizacji. Do mieszkania przynależy, także piwnica o powierzchni  2,8m2.     

 


 

Oferujemy klientom bezpłatną pomoc doświadczonego i profesjonalnego doradcy kredytowego w pozyskaniu kredytu oraz we wszystkich formalnościach, aż do uruchomienia kredytu i finalizacji transakcji.